VASAROS RATAS 2015

O kaip gi vasara be „Vasaros rato“? „Neįmanoma, be šansų, taip nebūna!!!“, - atsakytų klubo „Auto era“ prezidentas Artūras Tatarūnas.

Itin Lietuvos automobilių klubų mylimas renginys - „Vasaros ratas“, kur susirenka netradicinių automobilių mylėtojai skaičiuoja jau septynioliktus metus. Ratas užaugo kaip reikiant! Pirmajame automobilių mylėtojų susibūrime buvo tik dešimt automobilių, o dabar jų susirenka apie 300. Žmonių čia taip pat atvyksta begalė – 600-700.

Šiais metais į septynioliktąją „Vasaros rato“ stovyklą organizatoriai vėl kviečia visus gerai praleisti laiką bendraminčių būryje. Trys dienos, dvi naktys, ežeras, begalė automobilių, koncertas, žaidimai, sportinės varžybos ir įvairiausios atrakcijos.

Autoklubų šventė „Vasaros ratas 2015“ laukia automobilių mylėtojų rugpjūčio 7-9 dienomis prie Šiemečio ežero, kur įsikūręs Malūko dvaras. Verta paminėti, kad šiais metais ši stovykla čia įsikurs jubiliejinį, dešimtą kartą.

Renginio programoje naujovė – išskirtinių automobilių paradas į Trakus, o taip pat „Mis Vasaros ratas“ rinkimai, ugnies šou, diskoteka iki pat ryto, itin visų mėgstamos „Vasaros rato“ Olimpinės žaidynės, automobilių garso varžybos, grupės „Čili'nam“ koncertas, fejerverkai ir be galo daug gero vasariško laiko prie ežero, kurį sunku apibūdinti žodžiais, nes tai reikia patirti pačiam.

Tegul ir vėl nuskamba tradicinis stovyklos posakis: „Jeigu tu nebuvai „Vasaros rate“ – tu nebuvai niekur“. Dalinkimės juo visi!

VASAROS RATO XVII PROGRAMA

Rugpjūčio 7 d.

10:00-19:00 Renkamės, įsitaisom
19:00 Stovyklos atidarymas
19:15 Klubų, dalyvių prisistatymas
20:00 „Mis Vasaros ratas" rinkimai
21:30 Ugnies Šou
22:00 Muzika, judesys

Rugpjūčio 8 d.

06:00 – 06:02 Gražiausio signalo konkursas
11:30-12:30 Paradas į Trakus (dalyvių skaičius ribotas)
13:00 „Vasaros rato“ Olimpinės žaidynės
17:00 Automobilių garso varžybos
22:00 Šlapių marškinėlių konkursas
22:40 Grupės „Čili'nam“ koncertas
24:00 Fejerverkai
24:10 Muzika, judesys

Rugpjūčio 9 d.

12:00 Nominacijų įteikimas

DALYVIŲ REGISTRACIJA

Dalyvio anketoje būtina nurodyti:

1. Dalyvio vardas, pavardė
2. Atstovaujamas klubas
3. Automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, valstybinis numeris.
4. Marškinėlių dydis
5. Keleivių skaičius (neskaitant vairuotojo!)

Registracijos anketas siųskite elektroniniu paštu: vasarosratas@auto-era.lt.

Dėmesio klubams: jei įmanoma, rekomenduojame registruotis klubo viduje, ir tik paskui už registraciją atsakingas klubo narys atsiųs viso klubo registraciją.

Dalyvio mokestis automobiliui (su vairuotoju) - 25 €
Keleiviui - 15 €
Vaikams (iki 14 metų) nemokamai!

Jeigu keleivis nori gauti atributiką, mokestis 25 €, taip pat kaip vairuotojui. Tačiau apie tai BŪTINA informuoti registracijos metu!